قوانین و مقررات

شرایط و قوانین
فروشگاه اینترنتی سیپاس تابع قوانین تجارت الکترونیک می باشد و کاربران نیز می بایست شرایط و قوانین را مطالعه کرده و آگاهی لازم را از کلیه فرآیندها اعم از خرید،ارسال کالا، گارانتی، پرداخت وجه و ... پیدا کنند، لذا ثبت سفارش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سیپاس از طرف کاربر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی سیپاس از کلیه اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کرده و نهایت تلاش خود را با بهره گیری از تکنولوژی لازم و کادر مجرب در این امر به کار می بندد.

جهت آگاهی از شرایط عضویت اینجا را کلیک کنید.


ثبت و ارسال سفارش
سیپاس همواره می کوشد تا بهترین شرایط را جهت تحویل مطمئن و سریع برای کاربران خود فراهم آورد.

1) سفارشات مشتریان تکی داخل شهر اصفهان با پیک و سایر شهرها با پست پیشتاز به مبلغ 15 هزارتومان می باشد.

2) سفارشات همکاران (عمده و سازمانی) در شهر اصفهان با پیک و هزینه ی ارسال بالای 4 میلیون تومان و سایر شهرها بالای 8 میلیون تومان، رایگان می باشد. لازم بذکر است ارسال مرسولات سنگین (بیشتر از 5 کیلوگرم) و زیر 10 قلم کالا به عهده ی مشتری می باشد.

3) امکان ارسال سفارشات از طریق شرکت تیپاکس و ماهکس وجود دارد که هزینه ی ارسال آن به عهده ی مشتری می باشد.

4) کلیه خریدها هر روز از ساعت 9 الی 11 صبح جمع آوری و ارسال می گردند چنانچه خرید پس از ساعت 11 انجام گیرد ارسال آن به روز بعد موکول می گردد.

5) ارسال سفارشات داخل شهر اصفهان از طریق پیک و به صورت ارسال سوپر جت می باشد. در ارسال به روش سوپرجت سفارشات ثبت شده در ساعات کاری (9:30 الی 17:30) به مشتریان عزیز در شهر اصفهان تحویل داده خواهد شد.


جهت آگاهی از شرایط خرید بطور کامل اینجا را کلیک کنید.
جهت مطالعه راهنمای خرید اینجا را کلیک کنید.


شرایط گارانتی
در هنگام انتخاب و خرید کالا در قسمت خصوصیات بند گارانتی وجود دارد. در این قسمت مدت زمان گارانتی هر کالا از زمان خرید و شرکت گارانتی کننده آن قید شده است . لازم به ذکر است محصولاتی که این بند را ندارند و یا در این قسمت 72 ساعت مهلت تست و گزینه گارانتی انتخابی (بدون گارانتی توسط مشتری انتخاب شده باشد) عنوان شده است شامل گارانتی نمی باشند. 

جهت آگاهی از شرایط گارانتی بطور کامل اینجا را کلیک کنید.