کوله پشتی لپ تاپ BASEUS مدل LBJN

مدل محصول: LBJN
تولید کننده: BASEUS

گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا

بررسی اجمالی

کوله ی BASEUS دارای ابعادی در حدود 110× 416 × 300 میلی متر می باشد و مناسب برای لپ تاپ های 16 اینچی است. در داخل این کیف دارای یک محفظه داخلی بزرگ جهت نگهداری لپ تاپ و چندین محفظه داخلی کوچک‌تر علاوه بر این، در قسمت بیرونی دارای یک جیب در جلو، یک جیب در کنار و یک جیب مخفی دیگر در پشت کوله برای نگهداری وسایل کوچک‌تر وجود دارد. و در پشت کوله از پدهای طبی ضد تعریق برای تهویه هوا و جلوگیری از عرق کردن و آسب دیدن ستون فقرات تعبیه شده است. این کوله دارای جنس برزنت ضد رطوبت و مقاوم برابر قطرات آب می باشد.طراحی ارگونومیکی، دارای دو بند اسفنجی بسیار نرم و راحت جهت کم شدن فشار وارد آمده به شانه ها، بدون اذیت کردن شانه ها و کمر  مناسب با فرم بدن است.این کوله پشتی در رنگ سفید با کد LBJN-F02 و رنگ مشکی با کد LBJN-F0G عرضه شده است. ...
فروشنده : فروشگاه اینترنتی سیپاس

تعداد سپن : 5

سپن چیست؟
موجودی: در انبار
399,000 تومان

کوله پشتی لپ تاپ BASEUS مدل LBJN

مدل محصول: LBJN
فروشنده : فروشگاه اینترنتی سیپاس
تولید کننده : BASEUS

گارانتی : اصالت و سلامت فیزیکی کالا

تعداد سپن : 5

سپن چیست؟
موجودی: در انبار
399,000 تومان
کوله ی BASEUS دارای ابعادی در حدود 110× 416 × 300 میلی متر می باشد و مناسب برای لپ تاپ های 16 اینچی است. در ...
بیشتر
گارانتی
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشخصات فیزیکی
ابعاد 110 × 416 × 300 میلی متر
مشخصات فنی
سازگار با تا لپ تاپ‌ های 16 اینچی
سایر مشخصات دارای جنس برزنت ضد رطوبت و مقاوم برابر قطرات آب دارای پد سلولی برای محافظت از ستون فقرات یک عدد دسته طبی جهت حمل و نقل آسان و طولانی مدت قسمت پشتی پددار برای جلوگیری از تعریق دارای یک محفظه داخلی بزرگ جهت نگهداری لپ تاپ و چندین محفظه داخلی کوچک‌تر؛ علاوه بر این، در قسمت بیرونی دارای یک جیب در جلو، یک جیب در کنار و یک جیب مخفی دیگر در پشت کوله برای نگهداری وسایل کوچک‌تر وجود دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

کوله ی BASEUS دارای ابعادی در حدود 110× 416 × 300 میلی متر می باشد و مناسب برای لپ تاپ های 16 اینچی است. در داخل این کیف دارای یک محفظه داخلی بزرگ جهت نگهداری لپ تاپ و چندین محفظه داخلی کوچک‌تر علاوه بر این، در قسمت بیرونی دارای یک جیب در جلو، یک جیب در کنار و یک جیب مخفی دیگر در پشت کوله برای نگهداری وسایل کوچک‌تر وجود دارد. و در پشت کوله از پدهای طبی ضد تعریق برای تهویه هوا و جلوگیری از عرق کردن و آسب دیدن ستون فقرات تعبیه شده است. این کوله دارای جنس برزنت ضد رطوبت و مقاوم برابر قطرات آب می باشد.طراحی ارگونومیکی، دارای دو بند اسفنجی بسیار نرم و راحت جهت کم شدن فشار وارد آمده به شانه ها، بدون اذیت کردن شانه ها و کمر  مناسب با فرم بدن است.

این کوله پشتی در رنگ سفید با کد LBJN-F02 و رنگ مشکی با کد LBJN-F0G عرضه شده است.

گارانتی
گارانتیاصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشخصات فیزیکی
ابعاد110 × 416 × 300 میلی متر
مشخصات فنی
سازگار باتا لپ تاپ‌ های 16 اینچی
سایر مشخصاتدارای جنس برزنت ضد رطوبت و مقاوم برابر قطرات آب دارای پد سلولی برای محافظت از ستون فقرات یک عدد دسته طبی جهت حمل و نقل آسان و طولانی مدت قسمت پشتی پددار برای جلوگیری از تعریق دارای یک محفظه داخلی بزرگ جهت نگهداری لپ تاپ و چندین محفظه داخلی کوچک‌تر؛ علاوه بر این، در قسمت بیرونی دارای یک جیب در جلو، یک جیب در کنار و یک جیب مخفی دیگر در پشت کوله برای نگهداری وسایل کوچک‌تر وجود دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی