هفت روز ضمانت بازگشت
ارسال رايگان به سراسر کشور با خرید بالای 50 هزار تومان
بهترين انتخاب,بهترين قيمت

بهبود نمایش پیغام‌های خصوصی در آپدیت جدید اینستاگرام

بهبود نمایش پیغام‌های خصوصی در آپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام آپدیت جدیدی را روز گذشته ارائه کرد که شیوه نمایش پیغام‌های خصوصی را تغییر می‌دهد. پیغام‌های خصوص در اینستاگرام به دو نوع دائمی و موقت تقسیم می‌شوند. تاکنون پیغام‌های موقت، که تنها می‌توانستند شامل عکس و ویدئو باشند، حالتی شبیه استوری در بخش پیغام‌های خصوصی داشتند و پس از یک بار نمایش دیگر امکان مشاهده مجدد آنها وجود نداشت.

پیغام‌های خصوصی دائمی نیز پایین آن نمایش داده می‌شوند و تا هر زمان که آنها را پاک نکنید امکان دیده شدن دارند. حالا تغییری که ایجاد شده ترکیب این دو حالت است. از این پس پیغام‌های موقت و دائمی به‌صورت یکسان و پشت‌سرهم نمایش داده می‌شوند اما پیغام‌های موقت با رنگ دیگری متمایزند. همچنین دکمه پیغام جدید از پایین صفحه به گوشه بالا سمت راست منتقل شده و جای قبلی خود را به دکمه دوربین داده است. بدین ترتیب برای ارسال عکس و ویدئوهای یک بار مصرف به دوستانتان از دکمه دوربین و برای ارسال پیام‌های متنی از دکمه + در گوشه بالا سمت راست می‌توانید استفاده کنید.

در حال حاضر بیش از ۳۷۵ میلیون از کاربران اینستاگرام حداقل یک بار در ماه از قابلیت ارسال پیام خصوصی در این اپلیکیشن استفاده می‌کنند. این تعداد در ماه نوامبر سال گذشته ۳۰۰ میلیون نفر بود و قبل‌تر از آن، هنگامی که قابلیت استوری به اینستاگرام آمد، تنها ۲۰۰ میلیون نفر از پیغام خصوصی در اینستاگرام استفاده می‌کردند.منبع : Gsm