هفت روز ضمانت بازگشت
ارسال رايگان به سراسر کشور با خرید بالای 50 هزار تومان
بهترين انتخاب,بهترين قيمت

شرایط گارانتی

شرایط  گارانتی


مشتری گرامی چنانچه متقاضی استفاده از گارانتی محصول خردیداری شده خود هستید ، لازم است شرایط زیر را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ارسال کالا جهت استفاده از خدمات گارانتی باشید. همچنین پیشنهاد می گردد پس از دریافت مرسوله حتما کلیه کالاهای خود را به دقت مورد تست و بازبینی قرار دهید.


1- در هنگام انتخاب و خرید کالا در قسمت خصوصیات بند گارانتی وجود دارد. در این قسمت مدت زمان گارانتی هر کالا از زمان خرید و شرکت گارانتی کننده آن قید شده ا ست . لازم به ذکر است محصولاتی که این بند را ندارند و یا در این قسمت 72 ساعت مهلت تست عنوان شده است شامل گارانتی نمی باشند. کلیه گارانتی ها به عهده شرکت گارانتی کننده و با واسطه سیپاس انجام می شود.


2- کلیه کالاهای خریداری شده هنگام ارسال از لحاظ ظاهری توسط کارشناسان شرکت بررسی می شوند همچنین کلیه کالاها به جز کارت حافظه ، فلش مموری و کالاهایی که پلمپ می باشد توسط کارشناسان شرکت تست  و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل می شود. تست کالاهای پلمپ فقط به درخواست مشتری صورت می گیرد.


3- کلیه کالاهای دارای گارانتی و با در نظر گرفتن شرایط آن ( عدم شستگی، پارگی، له شدگی و صدمه فیزیکی - رطوبت - حرارات - نوسانات برق - مواد شیمیایی - ضربه - استفاده ناصحیح و تعمیر توسط افراد غیر مجاز ) شامل این بند می باشند. 


4- کلیه کالاهای شامل گارانتی چنانچه حداکثر پس از 3 روز از دریافت کالا با شرکت هماهنگ شده و ارسال گردد، هزینه ارسال و دریافت آن به عهده شرکت 
می باشد ولی پس از این مدت کلیه هزینه های ارسال به عهده مشتری می باشد.